GÜLÇİN & YUSUF MUTLULUKLAR DİLERİZ.

Sabriye yengemiz ve Rahmetli Yaşar OĞUZ amcamızın oğlu Yusuf ile Gülçin’in Düğünlerine köylülerimiz başta olmak üzere tüm dostlar davetlidir.

Gülçin ve Yusuf kardeşlerimizi tebrik eder mutluklarının bir ömür boyu sağlık içinde geçmesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu mutlu günlerinin TOYDEMİR ve OĞUZ ailelerine hayırlı olmasını dileriz.

DÜĞÜN: 4 NİSAN 2020 Cumartesi Saat: 16.00 KASR-I HAYAL DÜĞÜN SALONU Beyazıt Dolay Sokak. No: 2 / 12 AKYURT - ANKARA

Devamını oku: GÜLÇİN & YUSUF MUTLULUKLAR DİLERİZ.

DUYGU & ÖZKAN MUTLULUKLAR DİLERİZ

Nurten yengemiz ve Yüksel TAFRALI abimizin oğlu Özkan ile Duygu’nun Düğünlerine köylülerimiz başta olmak üzere tüm dostlar davetlidir.

Duygu ve Özkan kardeşlerimizi tebrik eder mutluklarının bir ömür boyu sağlık içinde geçmesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu mutlu günlerinin her iki aileye de hayırlı olmasını dileriz.

KINA: 26 Şubat 2020 Çarşamba Saat: 19.00 Amour Düğün Salonu Fevzi Çakmak Mahallesi Numak Sokak No : 6 PENDİK-İSTANBUL

DÜĞÜN : 29 Şubat Cumartesi Saat : 19.30 TANYILDIZ DÜĞÜN SALONU (Venüs İŞ Merkezi) Yenikent Gazi Mustafa Paşa Caddesi No : 30 Derince / Kocaeli

Yüksel Tafralı Tel : 0532 781 12 66

Devamını oku: DUYGU & ÖZKAN MUTLULUKLAR DİLERİZ

Büşra & Arif Mutluluklar Dileriz.

Havva yengemiz ve Sami YÜZSEVEN abimizin oğlu Arif ile Büşra’nın Düğünlerine köylülerimiz başta olmak üzere tüm dostlar davetlidir.

Büşra ve Arif kardeşlerimizi tebrik eder mutluklarının bir ömür boyu sağlık içinde geçmesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu mutlu günlerinin YILMAZ ve YÜZSEVEN ailelerine de hayırlı olmasını dileriz.

KINA: 12 Aralık 2019 Perşembe Saat: 19.00 – 23.00 Teras Labella Davet Salonu Merkez Mahallesi Çiftecevizler Caddesi Esen Sokak Saruhan Plaza No: 23 Kat: 7 ŞİŞLİ – İSTANBUL

DÜĞÜN: 14 Aralık 2019 Cumartesi Saat: 19.00 – 23.00 Royal Deluxe Düğün Salonu Üsküdar Caddesi Kamil Sokak No: 5 Cevizli – Kartal ( Otopark Ücretsizdir.)

Sami Yüzseven Tel: 0537 300 80 62

Devamını oku: Büşra & Arif Mutluluklar Dileriz.

Ahmet Kuru Amcamız Vefat Etmiştir.

 

Köyümüzün Çok Değerli Büyüklerinden Ahmet Kuru Amcamız Vefat Etmiştir.

Ahmet Amcamızın Cenaze Namazı 08.01.2019 Çarşamba Günü Pazar Sahil Cami'nde Öğlen Namazından Sonra Kılınarak Alile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Ahmet Amcamıza Yüce Allah'ımızdan Rahmet Diliyoruz. Mekanın Cennet Olsun Ahmet Amca. Ailesine Evlatlarına Torunlarına Ve Tüm Sevenlerine Başsağlığı Diliyoruz.

 

 

Devamını oku: Ahmet Kuru Amcamız Vefat Etmiştir.

Hilal & Onur Mutluluklar Dileriz.

Zeynep yengemiz ve Abdülkadir YÜZSEVEN kardeşimizin oğlu Onur ile Hilal’in Nikâh merasimlerine köylülerimiz başta olmak üzere tüm dostlar davetlidir.

Hilal ve Onur kardeşlerimizi tebrik eder mutluklarının bir ömür boyu sağlık içinde geçmesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu mutlu günlerinin DAĞDEVİREN ve YÜZSEVEN ailelerine de hayırlı olmasını dileriz.

NİKÂH: 2 Kasım Cumartesi Saat 16.30 Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu Küçük Bakkalköy Mahallesi Dilek Sabancı Caddesi No: 13 Ataşehir - İstanbul

Abdulkadir YÜZSEVEN 0506 439 40 01

Devamını oku: Hilal & Onur Mutluluklar Dileriz.