Venekli Hemşerimiz Mehmet Survivor'a katılmak için destek bekliyor

Survivor Türkiye'nin bu sezon mücadele edecek takımları belirlenirken gönüllüler takımına bu sezon farklı bir uygulama ile seçilecek olan yarışmacılar için internet üzerinden oylama başladı. En fazla oy alan 50 kişinin mülakata katılacağı uygulamada Venekli hemşerimiz Mehmet Durmuş oylarınızı bekliyor.Venekli Mehmet Durmuşa oy verebilmek için aşağıdaki linki tıklayıp facebook girişi yaptıktan sonra oyunuzu verebilirsiniz.

 Mehmet Durmuş Kaptan ve Şehirhatları Genel Müdürlüğü’nde Gemici Olarak görev yapıyor.

 

Devamını oku: Venekli Hemşerimiz Mehmet Survivor'a katılmak için destek bekliyor

Deprem Zelek’te Korkuttu

Rize’de 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Dördüncü deprem kuşağında bulunan Rize’de bugün saat 08.27’de 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem köyümüz Zelek’te de şiddeti kadar hissedilerek korkuttu. Deprem Çayeli Pazar arasında daha şiddetli hissedildi.

 

Haber Kaynağı: Pazar53

 

Devamını oku: Deprem Zelek’te Korkuttu

Kemal Pehlivanlar Amcamız Vefat Etti

Güney (Avramit) köyünden Selahattin, Münevver ve Muteber Pehlivanların babası, Zelek’ten İsmail ve Zafer Tafralı ağabeylerimizin ablaları Emine ablamızın eşi olan Kemal amcamız hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (17.08.2014 Pazar ) öğlen namazını müteakip Avramit camiinde kılınarak Avramit’te aile kabristanlığına defnedilecektir. Kemal amcamıza yüce Allahımız’dan rahmet ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

Selahattin Pehlivanlar tel: 0532 544 80 43

Devamını oku: Kemal Pehlivanlar Amcamız Vefat Etti

Melyat Camii İbadete Açılıyor.

Melyat Camii 16 Haziran 2015 saat 11.00 de yapılacak merasimle ibadete açılıyor.

2011 yılında yapımına başlanan Melyat Camii ibadete açılıyor. Melyatın girişine inşa edilen ve güzel mimarisiyle yöreye ayrı bir güzellik katan Melyat Camii, yöremize hayırlı uğurlu olsun. Çocukluğumuzdan itibaren Melyat Kuran Kursu ve talebe yetiştirme ile beynimizde yeri vardır. İbadete açılan camiide ilim irfan dolu talebeler ve cemaatler olur inşallah. Camide yapılacak tüm ibadetleri rabbim kabul buyursun. Caminin yapımında emeği geçen, ter döken parası nasip olan herkesten Rabbimiz razı ve memnun olsun.

Devamını oku: Melyat Camii İbadete Açılıyor.

Ahmet abimize rahmet diliyoruz.

Kuzayca (Suminat) köyünden Rahmetli Resul Tafralı amcamızın kayınbiraderi, Murat ve Hasan Tafralı’nın dayıları, Halil, İlhan ve Saffet BABAL’ın babaları eski muhtar Ahmet BABAL yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Ahmet abimizin cenazesi 11 Mayıs 2014 Pazar günü, Kuzayca Köyü Camiinde kılınacak olan ikindi namazına müteakip, aile mezarlığında defnedilecektir.

Devamını oku: Ahmet abimize rahmet diliyoruz.